AKMİNA

Akmina, Türkiye'deki yolculuğuna 1999 yılında başladı. Türkiye’nin kalsiyum seviyesi ile en değerli kaynaklarından olan Bolu Akkaya’nın maden suyu, Akmina şişelerinde hayat buldu. "Lezzetli maden suyuna #olmazdeme" anlayışıyla, farklı lezzetleri, zengin mineral yapısı ile bir araya getiriyor.
 
Yeni logosu ve beyaz kapakları ile yenilenen Akmina, Türkiye'nin vazgeçilmez maden suyu olmaya devam ediyor!
 

Akmina ile yaz hayallerine #olmazdeme! Bu yaz hayal ettiğin şeyi #olmazdeme etiketi ile Twitter’da paylaş, hem Tweet’inle Akmina kapakları altında yer alma, hem de hayalini gerçekleştirme şansını yakala!

 
Akmina #olmazdeme kampanyası katılım koşulları:
16 Mayıs – 5 Haziran 2016 tarihleri arasında #olmazdeme etiketi ile Twitter hesaplarından genel ahlak kurallarına uygun bir biçimde paylaşım yapan kişiler kampanyaya katılım hakkı kazanacaklardır. Kampanya dahilinde jüri tarafından seçilen paylaşımlar 2016 yılı içerisinde üretilecek Akmina maden suyu kapaklarının altına basılacaktır. Ayrıca bu paylaşımlar arasından seçilen bir paylaşımın sahibine, paylaşımında bahsettiği hayalini gerçekleştirmesi için Akmina markası tarafından destek olunacaktır. Yarışma kapsamında paylaşılan metin ve/veya görsellerde kullanılan görüntü ve içeriklerin ilgili eserin sahibinin iznini gerektiren durumlarda bu izinlerin alınmış olması gerekmektedir. Akmina’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kazanan talihliler 15 Haziran tarihinde twitter.com/akmina adresinde duyurulacaktır.